WTF Design WTF_Design

O nas

Ish

WTF Design team

Dorota

WTF Design Dorota Kolasińska

Iwo

WTF Design Iwo Kolasiński

Toto

WTF Design team

Jesteśmy niewielkim zespołem z dużym doświadczeniem, pasją i entuzjazmem.

Jako mały zespół, jesteśmy zwinni, elastyczni i każdemu Klientowi możemy poświęcić wiele uwagi.

To dzięki temu tworzymy unikalne, przemyślane i szczegółowo dopasowane do Waszych potrzeb projekty.

zadowoleni ze współpracy

mongrei

Kilka ciepłych słów od naszej ulubionej projektantki, dla której wykonaliśmy m.in.  logo marki i sklep internetowy. 

Korzystając z okazji, chciałabym jeszcze raz bardzo Wam podziękować, za naprawdę dobrze wykonaną pracę, ogromne zaangażowanie i cierpliwość do moich niekończących się próśb i zmian. Dorota, Iwo – dziękuje!

Kinga Kolek-Piedziuk
MONGREI

pfpn

Wykonaliśmy niedawno stronę internetową dla Polskiej Fundacji Piłki Nożnej. A tak Fundacja podsumowała naszą współpracę:

 Zleciliśmy projekt i wykonanie strony internetowej agencji WTF Design. Nasz wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Współpraca przebiegała sprawnie, szybko, agencja wykazała się kreatywnością i skutecznością, wszystkie zlecone zadania zostały zrealizowane w terminie.

Serdecznie polecamy WTF Design, my będziemy na pewno korzystać z ich usług w przyszłości.

Zespół Polskiej Fundacji Piłki Nożnej 

paga

Otrzymaliśmy bardzo dobre referencje od Fundacji im. Lesława Pagi. Cieszymy się bardzo, że wciąż rośnie grupa zadowolonych ze współpracy z nami.  Dziękujemy!  

Sami zobaczcie, co o nas napisali. 

Firma WTF Design wykonała na zlecenie Fundacji im. Lesława A. Pagi projekty graficzne plakatów, folderów, dyplomów, ulotek, zaproszeń oraz publikacji na potrzeby przedsięwzięć edukacyjnych realizowanych przez Fundację. Współpraca z firmq WTF Design przebiegała harmonijnie. Firma wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do zleceniodawcy – kontakt z grafikami przebiega bez zakłóceń, wszystkie zmiany i poprawki w projektach wprowadzane są szybko i z uwzględnieniem uwag zleceniodawcy.

Proponowane projekty graficzne są pomysłowe, warsztat grafików cechuje kreatywność i staranność. Projekty realizowane są szybko i terminowo. Projekty graficzne zostały wykonane z uwzględnieniem wszelkich wymagań zleceniodawcy, rzetelnie i fachowo.

Firma WTF Design jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia.

Ewa Paga
Prezes Zarządu
Fundacja im. Lesława A. Pagi

mpromo

Współpracujemy z Agencją M Promotion od ponad roku. Oto co o nas napisali. 

Z całą pewnością polecam współpracę z WTF Design osobom szukającym błyskawicznych i kompletnych rozwiązań. Terminowość, rzetelność i komunikatywność najlepiej opisują profesjonalizm firmy. Nasza współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych wymagała nierzadko wiele cierpliwości, czym graficy WTF Design wykazywali się na każdym etapie realizacji projektu. Rekomenduję firmę do zlecania wszelkich realizacji związanych z szeroko pojętym projektowaniem materiałów promocyjnych i marketingowych.

Michał Sobański
Prezes Zarządu M Promotion

Chcesz nas zatrudnić?

napisz do nas

contact@wtfdesign.pl